top of page

REFERENCE 

Míša G.
"Po druhém porodu a náhlých zdravotních problémech jsem se rozhodla pro cvičení s osobní trenérkou. Začátek nebyl jednoduchý, ale s profesionálním přístupem Daniely a mou odhodlaností jsme vše krok po kroku zvládly. Po pěti měsících jsem postupně nabyla ztracenou fyzickou kondici a zároveň jsme vyrovnaly svalovou dysbalanci, která mi již delší dobu způsobovala velké bolesti zad. Vím, že jsem na správné cestě a vždy se na naše společné hodiny velmi těším."

 

Pavel K., 43 let
"Mám sedavé zaměstnaní a má záda trpí, během 3 měsíců pravidelného cvičení s Danielou jsem se dostal do formy, záda mě přestala bolet. Největším překvapením pro mě bylo to, že mě cvičení začalo dokonce bavit, což jsem opravdu nečekal"

 

Alena S., 28 let

"Rozhodla jsem se zatočit s nádváhou. Na internetu mě zaujala právě stránka Daniely. Začátky byly opravdu hodně těžké, musela jsem kompletně změnit i jídelníček. Po 1 měsíci jsem měla už 3 kila a 2 cm před obvod v pase. S Danielou ve cvičení pokračuji i nadále a už si své úterý a čtvrtky bez cvičení nedokážu představit"

 

Martina G.

"Cvičení s Danielou bylo natolik zábavné, že mě baví cvičit už i samotnou. Na hodinách byla vždy kromě práce i legrace a to se povede málokomu."

 

bottom of page