top of page

JAK TO ZAČALO

 

Jmenuji se Daniela Dandová Harantová, Pracuji jako osobní trenérka fitness. Vystudovala jsem Vysokou školu podnikání v Ostravě  v oboru Ekonomika a management.

 

Několik let jsem provozovala "kancelářský styl života", který mi příliš nevyhovoval, až se mi jednoho dne podařilo vše změnit. Nebylo to příliš složité, protože se sportu  věnuji od dětství. Baví mě, udržuje mě v psychické i fyzické kondici, posouvá mé hranice. 

VZDĚLÁNÍ

 

Vysoká škola podnikání Ostrava - Ekonomika a management

Face Czech academy Praha -  Instruktor fitness centra a osobní trenér fitness

Certifikát Bosu Core (Face Czech academy, Praha)

Certifikát Zdravá záda (Face Czech academy, Praha)

Certifikát Těhotné a po porodu (IQ pohyb, Praha)

Posilování v kontextu vývojové kineziologie ( fyzioterapeut Mgr. Martin Vojtovič )

JAK TO VNÍMÁM

 

Cvičení začíná v hlavě. Snažím se, aby  se pravidelný pohyb  stal neoddělitelnou součástí života mých klientů. Současný pohodlný způsob života negativně ovlivňuje naši fyzickou kondici. Téměř každý z nás má nějaké zdravotní omezení či problémy se správným držením těla, na které navazují další zdravotní komplikace.  Snažím se cvičení směrovat tak, aby tyto problémy byly eliminovány či zcela odstraněny. Využívám prvky zdravotního cvičení a pilates, v kombinaci s kondičním posilovacím cvičením se zaměřením na zapojení hlubokého stabilizačního systému (CORE).

 

KDE CVIČÍM

 

SPORTCENTRUM EDEN BEROUN (www.sporteden.cz)

 

Dle domluvy přijedu za klientem domů nebo do kanceláře - disponuji mnoha vlastními cvičebními pomůckami jako BOSU, TRX, FLOWIN apod.

 

bottom of page